Menüü

KKK

Kas ettevõtte andmed on konfidentsiaalsed?

Ettevõtte sisestatud andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele. Andmeid näevad ankeetide hindajad ja kalibreerimiskoosoleku liikmed (sinna kuuluvad hindajad ja mõned Indeksi nõukoja liikmed). Muid andmeid töödeldakse anonüümsena.

Mis on kuld-, hõbe- ja pronkstaseme märgis?

Märgise erinevad tasemed omistatakse ettevõtetele peale hindamise läbimist, kui hindajate hinnangul on ettevõte selleks piisavalt jõupingutusi teinud.

Kuidas käib hindamine?

Hindamise käigus hindab ankeeti vähemalt kaks hindajat. Vajadusel küsitakse osalevalt ettevõttelt suuliselt lisaks küsimusi või materjale, mis kinnitavad ankeeti sisestatud vastuseid. Lisaks võib ettevõte sattuda ka kontrollintervjuude juhuvalimisse.

Mida tulemusraport sisaldab?

Tagasiside on tulemusskoor neljas valdkonnas:

Ettevõttele väljastatakse koos raportiga Vastutustundliku Ettevõtluse märgis (kehtib 2 aastat).
Lisaks pakume koostööpartner Sustinerega osalejatele 2h ulatuses tasuta konsultatsiooni, et selgitada välja, kuidas tulemust veelgi parandada.

Mis on kandidaadi märgis?

Kandidaadi märgise saavad ettevõtted, kes on lühitesti läbinud skooriga vähemalt 19 punkti.
See tulemus annab aimu ettevõtte potentsiaalist saada täisküsimustiku täitmisel arvestatav tulemus. Kandidaadi märgis ei ole pronks,- hõbe ja kuldtaseme märgise saamise kindel garantii.

Kui kaua Vastutustundliku Ettevõtluse Märgis kehtib?

Pronks-, hõbe- ja kuldtaseme märgise tase kehtib ettevõttele 2 aastat. Märgis väljastatakse mõlemal aastal uue aastanumbriga.

Tutvu kindlasti ka osalemise tingimustega